Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.


1.5.2010 - Škodabike Maraton
Už sedmý ročník Škodabiku maratonu přivítal na startu přes osm stovek bikerů. Na trati 60 km potvrdil roli favorita Ondřej Cink (Merida Biking Team), zvítězil v čase 2:11:16 o necelé tři minuty před druhým Tomášem Kozákem (HEPOS MTB), další minutu ztratil třetí Josef Rajchart (ČS -Specialized). Na krátké 30 km trati zvítězil Aleš Janda (ČS-Specialized), který ve spurtu o tři vteřiny porazil domácího Michala Velíška (FACTOR Bike Team), defekt odsunul na třetí místo Václava Hlaváče (AC Sparta Praha). 


Náš tým dorazil v nečekaně početném složení, na startu trasy 30 km se objevil Stachy, Štětináč, Ivana a v závodní premiéře Víťa. Štětináč bojoval v početné skupině na hranici desátého místa, ale cílový spurt totálně podělal, připomínal spíš leklou rybu (viz.foto) a tak na něj zbylo dvanácté místo. Svým výkonem překvapil Stachy, který zúročil dvoufázovou přípravu (ráno 3 km do práce, večer 3 km domů :o) a dokončil na 57.místě.  Víťa po skvělém výkonu a po nervydrásajícím spurtu doslova urval 148.místo celkově! Nejlepší výkon podala ale jednoznačně Ivana, která přijela vychechtaná do cíle na skvělém 4.místě v kategorii žen!
 
(foto tomixx)
  

Na trati 60 km bojoval Luboš, který premiérově osedlal karbonového Corrateca X-Vert, před startem vtipkoval, že se startovním číslem 46 se snad do 46.místa vejde , v cíli z toho bylo 47.místo :o) a 11.místo v kategorii. S fullem Merida NinetySix odstartoval Tvaroh a hlavně na kořenech na Maršálu si krásně lebedil. V cíli se zjevil v čase těsně nad tři hodiny na výborném 11.místě v kategorii 50+


Reportáž MTBS ZDE
Video MOAB ZDE


Fotogalerie

EXPLOSIW ZDE

DALŠÍ

ZDE

ZDE

ZDE

ZDE

ZDE

ZDE

ZDE
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one