Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

JESENICKÝ SUROVEC 16. 10. 2010
TRAŤ 2010
VÝSLEDKY

12.ročník Jesenického surovce, který je pro většinu bikerů poslední závod sezóny jsme si nenechali ujít ani my. Oproti loňsku panovaly na trati podstatně jednodušší podmínky, přesto nechybělo hodně nepříjemnýho bahna, ve kterém jet pomalu, byla doslova sebevražda...

Závodilo se tradičně na dvou tratích, ta kratší měřila 23 km, nejtěžší pasáže na ní ale nechyběly. S tudlenctou tratí se popasoval Slavoj a po startu si rozhodně nevedl špatně, bojoval, čelo závodu se mu ztratilo jen díky mlze, po chvíli se ale nestačil divit copa že mu to visí vzadu za pahejl místo šaltru.  Škoda. I přesto v cíli 15.flek absolutně a 7. v kategorii.


Trať 47 km se té kratší trati dost podobala, přibyl jen jednodušší zaváděcí okruh navíc. Z první lajny s velkými ambicemi startovali Pinďa, Strejda a Ivana. Nechyběl ani Lubošák, jako sebevražednou misi zvolili tuhle trať i Štětináč s Víťou. Skvělý výkon předváděl Strejda, první rychlejší okruh zvládl mega rychle a do toho druhýho náročnějšího vjížděl na prvním místě, v závěsu si vezl dvojici Tomáš Kozák (Hepos Plzeň), Luboš Krátký (KL Sport Most). Pak ale Strejdovi trochu docházely síly, navíc záhadně zadřel přehazovačku, někdo mu přejel brejle a nakonec byl rád, že vůbec oklikou trefil do cíle...:). Místo na bedně tak za něj bral Pinďa, který trať zvládl bez větších problémů za dvě hodiny, a to stačilo na páté místo absolutně a třetí v kategorii. Dobře zajel i Lubošák, který prakticky bez tréninku napálil ostrý tempo hned od začátku, pak mu trochu došlo, ale přesto to dotalčil na desátý místo v kategorii. Ostrý tempo napálil i Štětináč, tomu ale došlo už na kolejích na cca 2.kilometru trati a s ostudou dokončil kdesi na konci první stovky... Nedokončil bohužel Víťa, který pro změnu zadřel střed, točil, točil, až se mu kliky točit přestaly...nevídaná porucha, která se stává snad jednou za deset let (pozn.Strejdovi 2x za sezónu :).

Jak to dopadlo mezi ženskýma? Ivana po super výkonu na trati 47 km v kategorii zase vyhrála, je to vážně makačka (samice od makáče), ale podle výrazu v cíli to tentokrát asi bolelo.

Tak zase příští rok...

Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one