Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

DÚŠA KAP ŽÁKAVÁ 14. 8. 2010
WEB ZÁVODU
VÝSLEDKY

8.ročník závodu Dúšakap v Žákavé sliboval velké drama v boji o celkového vítěze Dúšakapu roku 2010. Výčet favoritů byl veliký, Lukas, Pinďa a Strejda měli šance největší, Vraťas s Temelínem nemálo menší, na to že všichni jmenovaní udělaj defekt (nebo raději dva), pak čekaly hyeny Dúša, Štětináč, Vašín, Houďas a plejáda dalších vyšvihaných bikerů, mezi kterými opět převládaly zelené dresy 2V Bikers. Co se ale nestalo, právě když Lukas před startem dopíjel malou desítku gambrinus, Pinďa leštil šmouhy na brejlích a Strejda vytrhával poslední chloupky na nohou, objevil se na horizontu nečekaný favorit. Byl to Kozi Kozák, zvaný Tomáš z plzeňskýho Heposu. Nu a tak se jelo až o druhý flek :)
První asfaltová rovina možná někoho uvedla v omyl, že by snad mohl i vyhrát, v lesním stoupání ke skále už se ale jasně ukázalo kdo na to má a kdo ne. Na čele dupali Pinďa a Kozi, v závěsu Lukas, Vraťas a Temelín. Strejda zase ztratil orientaci, díky tomu i pět minut času a byl první, kdo byl venku ze hry o celkový prvenství. Ve druhém kole ho následoval i Lukas, který dupal tak vehementně, až totálně zdemoloval pohonný ústrojí svýho "erbéčka." A tak se z celkového vítězství radoval Pinďa, i když v Žákavé netačil na Koziho, který mu tréninkovým tempem nadělil dvě minuty.
Tvrdý souboj o třetí místo sváděli Vraťas a Temelín, který mocně finišoval, ale nakonec to nestačilo. První pětku uzavíral po stíhací jízdě Strejda.
Za náš tým dále dokončili na 8.místě Štětináč, 14.Marťas, který u nás byl na hostování a 19.Slavoj. V kategorii žen se bohužel sešly jenom dvě a Ivana zvítězila, když jí podlehlo (na trati) i hafo chlapů.
Trať závodu byla výborná, pivo a bramboráčky v cíly ještě lepší, prostě organizace závodu opět vynikající!
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one