Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
1.8.2009 - Závodu jsme se zúčastnili v rekordním počtu pěti kusů, cesta byla suchá, místy mokrá, vražednému stoupání pod skokanský můstek skoro na konci trati se nikdo nevyhnul, celou dobu pražilo slunce jako o závod...prostě nádhera :o)
Na kratší trati 42 km náš tým reprezentoval Stachy a Tvaroh, Stachy bohužel hned na 10.kilometru závodu defektil, po opravě sice letěl jako fretka, ale na tak krátké trati se stačil dostat "jen" do druhé stovky pořadí. Skvěle opět zajel Tvaroh, který zvládl trať v čase těsně nad dvě hodiny a to stačilo na 83.místo absolutně a desáté v kategorii - na bednu chyběla slabá čtvrthodinka
Na dlouhé trati náš tým (Pinďa, Strejda, Štětináč) od začátku výborně spolupracoval v jednom vláčku kolem 30.místa, na 30.km při stoupání na kopec s jasně vypovídajícím názvem "Obří hora" ale odpadl vagón Strejda, a těsně před Vimperkem na cca 55.km trati se Štětináč nechutně vyválel snad v jediné louži v okruhu 100 km. Toho využil Pinďa a trochu poodskočil. Ve sjezdu 10.km před cílem ale udělal gumu a díky retardované pumpičce ztratil hodně času. To, že se nám konec závodu opravdu nepovedl potvrdil i Štětináč, který poslední  tři kilometry bojoval nadoraz s jedním borcem o 25.místo, sice úspěšně, ale po dojezdu se válel v cíli hodinu v komatu a klepal se zimnicí jako ratlík (bylo asi 30°C). Strejda se zase pět kilometrů před cílem nechal zlákat nějakým dřevorubcem do lesa, správnou trať už potom nenašel a tak nedokončil :).


Více o závodě ZDE
Výsledky ZDE

Nějaké fotky ZDE a ZDE a ZDE
Naše fotky z KTFOTO.com ZDE
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one